Dr. Şengül Atalay’a “Altın Lider” Ödülü

Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri arasında olan Altın Lider Ödülleri 2023’ün sonuçları açıklandı. Arkas Holding İnsan Kaynakları Strateji ve Politikalardan sorumlu CHRO’su Dr.Şengül Atalay, Yılın En Beğenilen CHRO’su seçilerek Altın Lider Ödülü’nün sahibi oldu.

Kapsayıcı katılım şartları, teknolojik alt yapı farklılığı ve kullanılan onbinlerce oyla “Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri”nden kabul edilen Altın Lider Ödülleri 2023 sonuçları belli oldu.

Sekiz ay boyunca, iş dünyasındaki 73.882 çalışanın SMS doğrulama koduyla “tekil” olarak oy kullanımıyla belirlenen Altın Lider Ödülleri’nde Arkas Holding CHRO’su Dr. Şengül Atalay, şirket çalışanlarının, sektörün ve paydaşlarının oyları ile CHRO kategorisinde Türkiye’nin En Beğenilen Altın Lideri seçildi.

Atalay, ödül töreninde yaptığı konuşmada başarıya ilişkin düşüncelerini paylaşarak, “Ekibimle birlikte 20 yıldır, Arkas’ın “Herşey Hayal Etmekle Başlar!” mottosuyla hayal etmeyi ve buna sarılmayı sürdürüyoruz. Bu ödülü ekibim adına alıyorum” dedi.