‘En İyi Denizcilik Şirketi’ Arkas Line

İstinye Üniversitesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen İstinyeli Ödülleri’nden Arkas Line’a ödül geldi. 25 farklı kategorinin temsilcileri arasında yapılan değerlendirme sonucu Arkas Line, ‘En İyi Denizcilik Şirketi’ kategorisinde birinci seçildi.

2015 yılında öğretim hayatına başlayan İstinye Üniversitesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği İstinye Ödülleri sahiplerini buldu.

Nisan ayında İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde gerçekleştirilen Sektör Ödül Töreni’nde, En İyi Mağazacılık’tan En İyi Karayolu Şirketi’ne kadar 25 farklı kategoride en iyi sektör temsilcileri seçildi.

İstinye Üniversitesi öğrencilerinin oylaması sonucunda Arkas Line ‘En İyi Denizcilik Şirketi’ ödülüne layık görüldü. Ödülü Arkas Line adına Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Burak Kaya, Üniversitenin genel sekreteri Burak Kılanç’ın elinden aldı.

İstinye Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nin (ÖMER) desteğiyle gerçekleştirilen organizasyonda öğrenciler aynı zamanda sektör liderleriyle de bir araya gelme şansı yakaladı.